Kiss my lipstick!

Taky se vám stává, že jedete autobusem, metrem nebo tramvají, něco zahlédnete a spustí to ve vašem mozku samovolně proud myšlenek, který nemůžete nebo třeba ani nechcete zastavit? Mnohdy se zrovna z těchhle myšlenek rodí geniální nápady...A taky tenhle rychlo článek :-)Miluju líbání. Architekta bych mohla líbat pořád a nikdy se toho nenabažím. Miluju ten pocit, kdy přitisknu svoje rty na jeho, zavřu oči a vychutnám si jeho blízkost a lásku, kterou i jen z letmého polibku cítím.

A on nenávidí všechno, co si na tu svou občas nevymáchanou tlamu napatlám! A nemluvím o lesku na rty, to je pro chlapa zlo asi ze všech největší. A ne jen pro ně, sláva vlasům přilepeným na čerstvě "oleskovanou" pusu. Mluvím o obyčejném balzámu na rty. Našla jsem 1, slovy JEDEN, který mu nevadí! Tím je "vajíčko" EOS a s ním mě klidně zlíbá :-)

Ale co jsem vážně nepochopila, jsou krásný mladý holky, který se tulí ke svýmu hipster/doplň podle sebe příteli a mají zářivě červenou/oranžovou/růžovou pusu. Copak vy se holky líbat nechcete?

Protože přiznejme si to, ať rtěnka drží sebevíc a neobtiskává se, tak chlapovi zrovna tohle nevysvětlíme. Jediný, co vidí, jsou výrazně namalovaný rty. Takže, jak to prosimvás děláte?

@Ráďa


A nebo, pokud vás už teda líbá i s tou rtěnkou, copak potom nevypadáte oba jak špatní klauni? Jakože rtěnka vydrží jídlo, ale vášnivá líbačka, to je trochu jinej level :-)

Já rtěnku používám jen tehdy, kdy vím, že Architekt není poblíž. Takže v práci. Nebo výjimečně, když jdeme třeba za kulturou, ale Architekt to prostě snáší s nelibostí. Jakoby rtěnka vlastnila moje rty a on už je nemohl mít.

Chci vědět, jak to děláte! Já to totiž chci taky, chodit s namalovanou pusou a líbat se, kdy mě napadne!

Štítky: